Zasady programu partnerskiego sklepu Piran.pl

1. Zasady ogólne

UWAGA! Program partnerski sklepu piran.pl jest wprowadzony aktualnie w wersji beta. To oznacza, że funkcja jest nadal testowana i mogą pojawiać się błędy oraz zmiany w zasadach programu. Prosimy o wyrozumiałość i kontakt na adres: kontakt@piran.pl w przypadku problemów.

Przystępując do programu partnerskiego sklepu Piran.pl (dalej “Program partnerski”) potwierdzasz, że zapoznałes się i zgadzasz się z jego zasadami (dalej “Zasady programu” dostępne na stronie https://piran.pl/zasady-programu-partnerskiego/).

Sklep Piran.pl zastrzega prawo do zmian i modyfikacji zasad programu bez zapowiedzi.

Naruszenie zasad programu będzie skutkowało zakończeniem współpracy i usunięciem konta użytkownika z programu partnerskiego. Zgromadzone przez użytkownika środki przepadają, jeśli stwierdzone zostanie nadużycie programu lub próba oszustwa.

2. Warunki uczestnictwa w programie partnerskim

  • Musisz być pełnoletni (+18).
  • Musisz być mieszkańcem Unii Europejskiej.
  • Musisz być człowiekiem – konto nie może zostać założone przez bota.
  • Podczas rejestracji w programie partnerskim musisz podać wszystkie wymagane dane.
  • Konto może być użytkowane wyłącznie przez jedną osobę/organizację. Jednocześnie jedna osoba/organizacja może mieć tylko jedno konto w programie partnerskim.
  • Jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo swojego hasła oraz dostępu do panelu partnera. Sklep Piran.pl nie bierze odpowiedzialności w przypadku strat spowodowanych udostępnieniem hasła osobom trzecim przez użytkownika lub w przypadku gdy hasło zostanie wykradzione.
  • Uczestnictwo w programie partnerskim nie może być wykorzystane w sposób sprzeczny z obowiązującym prawem. Udostępnianie linków afiliacyjnych pod materiałami sprzeczymi z prawem (jak np. prawa autorskie) będzie traktowane jako naruszenie zasad programu.

3. Jak korzystać z programu partnerskiego?

Po rejestracji i przejściu wszystkich kroków tworzenia konta w programie partnerskim dostaniesz możliwość tworzenia odnośników (linków afiliacyjnych) z unikatowym kodem przypisanym do swojego konta. Możesz udostępniać je pod tworzonymi przez siebie treściami takimi jak posty na blogach, filmy, zdjęcia itd. Linki te będą śledzić ruch użytkowników i przypisywać ich transakcje do Twojego konta. Na tej podstawie naliczana jest prowizja.

Aby linki działały poprawnie nie wolno ich modyfikować.

4. Prowizja

Standardowa stawka prowizji to 5% kwoty zamówienia (bez kosztów dostawy).

Prowizja naliczana jest wyłącznie na podstawie transakcji zarejestrowanych przez system. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucania prowizji uzyskanej w sposób nielegalny, w wyniku podstępu lub w przypadku w którym mamy zastrzeżenia co do sposobu promocji linków afiliacyjnych.

Aby ubiegać się o możliwość wypłaty prowizji należy zgromadzić co najmniej 50 zł na swoim koncie partnerskim. Tyczy się to również ostatecznych wypłat podczas zamykania konta partnera. Prowizja jest wypłacana raz w miesiącu.

5. Dodatkowe informacje

W przypadku problemów lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu: kontakt@piran.pl Ten adres jest również właściwy w przypadku zajścia konieczności zarządzania kontem.